Отримання витягу з ЄДР – захистіть свій бізнес правильно

Отримання витягу з ЄДР – захистіть свій бізнес правильно

Що таке ЄДР? Для чого потрібне отримання виписки з Єдиного державного реєстру?

ЄДР – це частина інформаційних ресурсів, які призначені для здійснення державного контролю над діяльністю існуючих юридичних осіб та приватних підприємців, а також для захисту громадянами та юридичними особами своїх прав при здійсненні ними підприємницької та господарської діяльності.

Отримання виписки з ЄДР надає вичерпні дані про юридичних осіб та ПП, зареєстрованих в Україні, в обсязі, визначеному законодавчо. Ці відомості дозволяють перевірити передбачуваного контрагента і прийняти рішення про безпеку співпраці з ним.

Виписка з ЄДР відображає наступні відомості про підприємця:

  • дані паспорта;
  • адреса місця проживання;
  • громадянство;
  • ІПН;
  • коди КВЕД (класифікація видів економічної діяльності);
  • дозволи та ліцензії на заняття певною діяльністю.

Отримання витягу з ЄДР дозволяє дізнатися повне найменування, місце розташування юридичної особи, інформацію про її засновників, наявні ліцензії, а також філії та представництва, що вносять зміни і інші дані про юридичну особу. Інформація з ЄДР про місце проживання підприємця надається тільки після пред’явлення громадянином документа, що засвідчує його особу, при цьому сам підприємець також може отримати відомості про громадян, що запитують інформацію про його адресу. Отримати витяг з державного реєстру ще ніколи не було таким простим.

Як отримати витяг з єдиного державного реєстру?

Щоб отримати витяг з ЄДР, громадяни подають заяву та оригінал квитанції, яка підтверджує оплату мита, а представники юридичної особи – заяву та довіреність. Термін, протягом якого готується видача витягу з єдиного державного реєстру, становить 5 робочих днів; виписка данного документу за 1 день вимагає додаткової оплати.

Отримання витягу з єдиного державного реєстру можливо у вигляді видачі копії документів, або виписки у визначеній законодавством формі на паперовому чи електронному носії, або довідки, що запитувана інформація відсутня. Відмова в отриманні витягу з ЄДР не допускається.

Отримання виписки з єдиного державного реєстру актуальне на дату її отримання, оскільки щодня можливе внесення змін або доповнень. Термін, протягом якого виписка буде дійсна, визначається самим органом або організацією, які її запитують.

Видача витягу з єдиного державного реєстру з нашою допомогою – це економія Вашого часу та зусиль

Виконавчі органи та інші посадові особи можуть втручатися у вашу підприємницьку та господарську діяльність без особливих на те підстав, ви можете не знати або не мати можливості захиститись від подібного втручання. Бізнес не любить чекати, а отримання витягу з ЄДР до цього змушує, тим більше у нашій державі.

Ми організовуємо довіреність на отримання витягу з єдиного державного реєстру у стислі терміни. Наша оперативність – це не халатність, а налагоджені зв’язки та професіоналізм. Ви не лише отримуєте сам витяг, довіреність та виписку – Ви отримуєте максимум консультування, наш контроль за перебігом та результатом справи, юридичний супровід і після отримання витягу з державного реєстру.

Звертайтеся! Радо надамо Вам професійну юридичну допомогу!